Помилки при купівлі будматеріалів

Часто при покупці чого-небудь, не обов’язково будматеріалів ми не прислухаємося до порад, які нам дають менеджери. А адже вони дають слушні поради, яких дійсно краще дотримуватися. Нижче ми наведемо кілька таких прикладів, коли, купивши будматеріали краще строго слідувати інструкції.

З металочерепицею необхідно бути обережнішими.

Часто трапляється так, що, не встигнувши провести покрівельні роботи, а металочерепиця вже погнулися, або ушкодилася. Як же так виходить? По-перше, важливу роль відіграє співвідношення товщини металу і довгі вироби. Більшість виробників не дають ніякої гарантії на вироби, виготовлені зі сталі 0,45 мм з глянцевим полімерним покриттям довжиною більше 4 метрів. Через занадто тонкого металу лист може погнутися прямо на металлопрокаточной лінії, вже не кажучи про транспортування або монтажі.

Важливо правильно вантажити, транспортувати і зберігати матеріал. Необхідно рівномірно розділяти навантаження по всій площі, і не давати йому провисати або прогинатися. Для цього використовуються спеціальний піддони і арочні крани.

Не варто також і надмірно економити, замовляючи найдешевшу металочерепицю у невідомого виробника, та як найшвидше її скоро доведеться міняти. Ще однією розповсюдженою помилкою є купівля гідробар’єру замість супердифузіонні мембрани. Так, остання значно дорожче і багато хто думає, що в ній немає сенсу. Але по факту, звичайний гідробарье – це плівка, яка буде постійно грітися, перебуваючи під металочерепицею, і через 5 років вона перетвориться на труху. А в слід за нею зіпсується і утеплювач, і кроквяна система. Тому абсолютно не має сенсу брати металочерепицю яка відслужила вже хоча б 20 років і плівку, яка через 5 років розсипається.

Згубний вплив сонця на софіт

Підшивальні софіт призначений для звисів карниза, відповідно розрахований на те що буде завжди знаходиться в тіні. Він міцний і надійний, але абсолютно не витримується високих температур. Тому при його покупці кожному говорять про прості правила:

  • Не зберігати під прямими сонячними променями
  • Чи не перевозити в суцільнометалевих автомобілях
  • По можливості виключіть перевезення в жарку пору і за сонцем, якщо можливості немає, робити це швидко і в тіні
  • Навантаження також виконувати в тіні
  • Ідеальний варіант машини – тент

Якщо ці умови не витримані дуже велика ймовірність, що софіт деформується або розплавиться. При чому, навіть в гарантійному талоні написано, що це буде не гарантійний випадок. До слова в магазині, де можна купити будматеріали завжди про це попереджають, і видають гарантійний талон.

Економія на утеплювачі

Теплоізоляційні матеріалу дорогі, це не від кого не приховаєш. Тому у більшості покупців виникає величезне бажання заощадити на цьому. Так як особливо з приватним будинком сума виходить дуже значна. Але це помилковий підхід. До цієї теми варто підійти глибше, і прорахувати на кілька років вперед. По-перше, ознайомтеся з терміном служби матеріалів, якщо він буде років 10-20, то толку від них? Далі також необхідно звернути увагу на такі показники:

  • Вологостійкість
  • Коефіцієнт теплопровідності і його постійність
  • Щільність
  • Поцікавтеся кількістю сполучного

Це все буде впливати на те, наскільки добре теплоізоляція буде виконувати свою функцію, і не просяде згодом. Також варто додати, що необхідно повністю виключити пінопласт навіть з думок – це неприпустимий варіант. Оптимально – базальтова вата, незважаючи на те що вона коштує дорожче, свої функції вона буде виконувати краще.

Що можна сказати на останок? Не ігноруйте рекомендації менеджерів, найчастіше вони все-таки бувають корисними і слушними. Якщо ж ви все-таки думаєте, що вас намагаються надурити, пошукайте інформацію самостійно, і ніколи не прагнете зайве заощадити.