Кухонні меблі для маленької кухні

Безліч людей мають в квартирах маленькі кухні, мріючи про великі гарнітури. На жаль не всі мрії збуваються або збуваються не одразу, тому потрібно виходити з реальності.

Багато співаків – барди оспівували посиденьки на московських кухнях, так як самі звідти виросли. Отже, займемося правильним інтер’єром маленької кухні. Зробимо грамотне планування і купимо відмінні маленькі кухонні меблі.

При певних навичках планування кухні зможете зробити самі на простій програмі для проектування інтер’єрів ПРО100. Головний принцип проектування інтер’єру маленької кухні, це компактне заповнення всього обсягу вбудованими меблями.

Найважче питання, куди встановити громіздкий холодильник. Зараз стали випускати холодильники – шафи, що вбудовуються під стільницю з висувними ящиками. Такий холодильник повинен економити багато місця і стати центром кухонної візуалізації. З’явилися у продажу вставки для кухонь, поєднують в собі холодильник, плиту і мийку. Можливо також встановити звичайний холодильник в шафу.

Можливе застосування маленької вбудованої посудомийної машини, в якій можна також зберігати посуд. З меблів слід віддати перевагу зеленому кухонному куточку, в якому під м’якими стільцями є ящики і табуретки, зрушуються всередину столу. Зсувні меблі, це знахідка для маленької кухні.

Потрібно в повному обсязі використовувати поверхню підвіконня, або перетворити його в стіл.

Необхідно орієнтуватися на універсальну побутову техніку, наприклад грубка СВЧ + духову шафу. У маленькій кухні краще встановити плиту, а простір під нею використовувати наприклад під духову шафу. Розмір вручений панелі в цьому випадку можна підібрати за місцем.

Оригінальний напрямок, це використовувати меблі – трансформер. Технічних рішень придумано багато, необхідно вибрати відповідні для вас, як за ціною, так і по дизайну.

Author: admin